15. Międzynarodowa Konferencja Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie 20 – 24 września 2021

UWAGA:


W razie problemów technicznych zapraszamy do oglądania transmisji na profilu Polskiego Centrum Programu Safer Internet na FB: https://fb.watch/87-HrR9WyY/

KAŻDA ZAREJESTROWANA OSOBA otrzymała unikalny link do transmisji z konferencji w wiadomości e-mail zatytułowanej: „15. Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie” 20-21 września / Link do transmisji”

Aby wziąć udział w konferencji należy odnaleźć tę wiadomość i kliknąć w link.

OSOBY NIE ZAREJESTROWANE w każdej chwili mogą się zarejestrować za pośrednictwem FORMULARZA i automatycznie otrzymać wiadomość e-mail z unikalnym linkiem do transmisji.

 

W razie problemów prosimy o kontakt: konferencja@saferinternet.pl15. Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie” jest największym w Polsce wydarzeniem dotyczącym kwestii zagrożeń i bezpieczeństwa online. Skierowana jest do przedstawicieli instytucji edukacyjnych, organizacji pozarządowych, administracji publicznej, wymiaru sprawiedliwości oraz branży internetowej.

Konferencja jest wydarzeniem online. W dniach 20-21 września odbędą się sesje plenarne nadawane na żywo z naszego studia w Warszawie. Zarejestrowani uczestnicy biorą w niej udział z możliwością komentowania i zadawania pytań oraz otrzymają certyfikaty potwierdzające uczestnictwo.

W dniach 22-24 września będzie można wziąć udział w 15 sesjach warsztatowych (osobna rejestracja).

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zagraniczne wystąpienia podczas sesji plenarnych będą tłumaczone na język polski. Konferencja będzie tłumaczona na język migowy.

Organizatorami konferencji są: Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą NASK Państwowy Instytut Badawczy i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę oraz niemieckie konsorcjum klicksafe. Centrum jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Współorganizatorem wydarzenia jest ITU (Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny), głównym partnerem - Fundacja Orange. Partnerami Konferencji jest Google i Librus.


Kontakt: konferencja@saferinternet.pl

Organizatorzy

Współorganizator

Główny Partner

Partnerzy

Honorowe patronaty

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję